Czy warto zainwestować w baterię umywalkową z bidetem?

Baterie z bidetem to stosunkowo nowe rozwiązanie, które zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Niemniej jednak w naszym kraju sam bidet nie należy do popularnych elementów wyposażenia łazienek, zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy chcieliby jednak skorzystać z możliwości, jakie daje bidet, będzie współcześnie tzw. bidetta. Czym jest bidetta i czy warto zainwestować w baterie typu bidetta w swojej łazience?

Bateria umywalkowa z bidettą

Bateria umywalkowa z bidettą pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni, ale również i na skorzystanie z możliwości, jakie niesie ze sobą klasyczny bidet – będący praktycznym i funkcjonalnych rozwiązaniem, jeśli chodzi o armaturę łazienkową.

Bateria umywalkowa ze słuchawką typu bidetta powinna być podłączona tak, by znajdowała się w sąsiedztwie toalety. I to właśnie wówczas bateria umywalkowa z rączką bidetta może sprawdzić się również jako bidet, umożliwiając zachowanie maksymalnej higieny, zwłaszcza w okresie letnich upałów.

Rosnące zainteresowanie takimi rozwiązaniami spowodowało, że na rynku dostępny jest szeroki asortyment tej grupy produktów. W tą kategorię celują również wiodący producenci, dlatego też Twoją łazienkę uzupełnić może bateria umywalkowa z bidettą Grohe czy też bateria umywalkowa z bidettą Oras, pozwalające na zachowanie czystości, przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Jak nietrudno zauważyć, z reguły będzie to bateria jednouchwytowa z słuchawką na końcu elastycznego węża, która stanowi idealne rozwiązanie nie tylko dla małych łazienek, ale również sprawdza się jako element wyposażenia, który doskonale wpisze się w nowoczesną stylistykę.

Wybieraj z blisko 1000 baterii do umywalki https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-c11

wyposażenie łazienki

Nowoczesna i funkcjonalna bateria bidette – największe zalety

Jeśli chodzi o przedmiot, jakim jest bateria umywalkowa z bidettą opinie nie pozostawiają wątpliwości – to jedno ze zdecydowanie najbardziej wszechstronnych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań w aranżacji współczesnych łazienek. Wyróżnia się ono przede wszystkim mnogością rozwiązań – taką bateria może występować jako wężyk, podłączany do baterii umywalkowej lub też może być zamontowana w ścianie. I to właśnie łatwa instalacja stanowi jeden z jej największych atutów.

Jednak prosty montaż nie jest jedyną zaletą nowoczesnych baterii typu bidette. Takie baterie, jak już zostało wspomniane, umożliwiają również zachowanie wysokiego poziomu higieny, bez konieczności częstszego korzystania z wanny czy kabiny prysznicowej. Co ważne, w przypadku nowoczesnych baterii, do grupy których należy np. bateria umywalkowa z bidettą Deante, nie jest konieczna miska bidetowa, która dodatkowo zajmuje miejsce w łazience. Taka bateria wpisze się również w każdą nowoczesną aranżację, czego idealnym przykładem będzie bateria Hansgrohe Focus w uniwersalnym kolorze chrom czy też bateria umywalkowa z bidettą czarna, taka jak bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką typu bidetta Deante.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom, można również wykorzystać baterię bidette, by wyczyścić buty, mopa lub ścierki, kierując strumień wody wprost do wc. Nic dziwnego, że taka bateria bidetowa zdobywa coraz więcej zwolenników, a oferta produktów z tej kategorii od wiodących producentów poszerza się, by sprostać coraz większemu zainteresowaniu zwolenników nowoczesnych rozwiązań w wyposażeniu wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − jedenaście =